Všeobecné podmienky internetového obchodu Kralj sú vypracované v súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa (ZVPot), zákonom o ochrane osobných údajov (ZVOP-1) a zákonom o elektronických komunikáciách (ZEKom-1).

Internetový obchod prírodná kozmetika Avium (ďalej len „obchod“) spravuje spoločnosť Simon Kralj sp, Repnje 17, 1217 Vodice, DIČ: SI88423042, ktorá je zároveň poskytovateľom služieb elektronického obchodu (ďalej len ako predávajúci)).

Všeobecné obchodné podmienky určujú prevádzku internetového obchodu, práva a povinnosti užívateľa a obchodu a upravujú obchodný vzťah medzi prírodnou kozmetikou Avium a zákazníkom. Všeobecné obchodné podmienky upravujú aj jednotlivé pravidlá nákupu na odberných miestach spoločnosti Simon Kralj sp.

Zákazník je viazaný všeobecnými podmienkami platnými v čase nákupu (odoslania online objednávky). Užívateľ je pri zadávaní objednávky osobitne upozornený na všeobecné obchodné podmienky a oboznámenie sa s nimi potvrdzuje odoslaním objednávky. Všeobecné obchodné podmienky si môžete pozrieť aj na odberných miestach Trgovina Kralj, Simon Kralj sp, Repnje 17, 1217 Vodice

NÁKLADY NA DOPRAVU

Cena dopravy je 2€.

DOVOZ ZDARMA

Pri nákupe nad 20€ je doprava resp poštovné zdarma po celom Slovensku.

DODACIA LEHOTA

Tovar zvyčajne expedujeme ešte v ten deň resp do dvoch pracovných dní. Vyhradzujeme si právo výnimočne dodať tovar zákazníkovi maximálne do siedmich dní.

KONTAKTY

GSM: 070/223 088

E-mail: info@avium.si

Ponúkame nasledovné možné platby:

-platba zálohovou faktúrou na transakčný účet obchodníka

- na dobierku resp prevzatie

- platba cez Paypal